• Home
  • Nieuws
  • Agenda
  • Links
  • Forum
  • Contact

MMA-lessen op vrijdag

Vanaf 10 september kun je op onze school elke vrijdag van 18.30 t/m 19.30 MMA/ grappling lessen volgen.

MMA staat voor Mixed Martial Arts. MMA is de meest veelzijdige wedstrijdgerichte vechtsport. Het MMA kent staande technieken zoals stoten, trappen en knieën, maar ook de clinch afstand, (zeg maar staand worstelen) take downs, worstelen en heel veel technieken om op de grond een goede positie te verwerven om je tegenstander te laten onderwerpen aan een verwurging of een klem. Denk aan technieken uit boksen, kickboksen, karate, worstelen en Braziliaans Jiu Jitsu. De lessen worden voornamelijk gegeven door Sebastiaan Mook, geassisteerd door Lex.

De lessen zijn  pittig voor je conditie maar wel goed te doen voor iedereen die het leuk vindt om veelzijdig te trainen. De lessen worden recreatief gegeven. De sfeer is ontspannen en respectvol naar elkaar. We trainen in een (korte) sportbroek, (strak) t-shirt, of rashguard. We trainen op blote voeten. Omdat het een contactsport is op blote voeten dienen je nagels kort gehouden te worden. Worstelschoenen zijn toegestaan. Qua bescherming raden wij aan: een bitje, toque, MMA handschoenen, scheenbeschermers en eventueel kniebeschermers.